У партнерстві з Політехнікою проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів учнів-членів Львівської МАН

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Фото із заходу

Нещодавно завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Львівської обласної Малої академії наук. До участі в одному з наймасштабніших інтелектуальних учнівських змагань було подано 267 науково-дослідницьких проєктів.

У конкурсі-захисті взяли участь учні закладів загальної середньої, позашкільної та фахової передвищої освіти, зокрема Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій, Золочівського фахового коледжу Львівської політехніки, Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу. Загалом учасниками конкурсу були представники із 25 територіальних громад Львівщини.

Конкурсанти презентували власні науково-дослідницькі роботи у 66 секціях та 12 наукових відділеннях, які об’єднують різні напрями наукових пошуків: фізико-математичний, технічний, природничий, суспільно-гуманітарний.

Конкурс-захист проходив на базі Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного університету природокористування та Львівського державного університету внутрішніх справ.

До складу журі ввійшли науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Львівського національного університету природокористування, Інституту екології Карпат НАН України.

Переможцями II (обласного) етапу стали 140 учнів.

До участі у фінальному III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України рекомендовано 61 учня, які презентуватимуть свої проєкти у Києві.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу