У новому рейтингу університетів світу uniRank University Ranking Львівська політехніка – четверта в Україні

За матеріалами сайту МОН
рейтинг

Опубліковано новий рейтинг університетів світу за популярністю в мережі Інтернет uniRank University Ranking (раніше – 4ICU), який укладає австралійська компанія uniRank. Національний університет «Львівська політехніка» посів у ньому четверте місце серед українських вищих навчальних закладів після Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Сумського державного університету і Запорізького національного університету.

Автори Інтернет-рейтингу наголошують, що його результати покликані допомагати студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний університет є популярним у тій чи іншій країні. Для цього використовую незалежні вебометричні показники, що характеризують відвідуваність сайтів вишу та його згадуваність в Інтернеті.

Компанія uniRank, яка до 2017 року працювали під брендом 4ICU, вже 12 років оцінює близько 12500 вищих навчальних закладів світу, з яких майже 150 – з України.

Повні результати рейтингу – на сайті організаторів