У навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» стартувала Літня школа «Пізнай свою культуру»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Стартувала Літня школа «Пізнай свою культуру», організована викладачами кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Ярославою Москвяк, Марією Лущик, Ларисою Теодорович, Юрієм Римаром та Василем Костючком.

Першого дня на дітей у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» чекали:

• презентація кафедри туризму від Ярослави Москвяк;
  • краєзнавча мінілекція «Природа та культура Славського» від Марії Лущик;
  • майстер-класи встановлення туристичного намету (від Юрія Римара) та в’язання вузлів (від Василя Костючка);
  • live-тренінг «Що має міститись в туристичному рюкзаку?» від Лариси Теодорович.

Викладачі щиро вдячні директору та колективу табору за гостинний прийом і допомогу в організації заходу, а діткам бажають гарного відпочинку на лоні незрівнянної природи українських Карпат!

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи