У Науково-технічній бібліотеці Університету відкрито книжкову виставку до Дня української писемності та мови

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Фото з експозиції

У відділі художньої літератури та культурно-просвітницької роботи Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкрито книжкову виставку до Дня української писемності та мови.

«Історія письменства українського – це виборна частка духовного життя народного, що має найдужчі докази національної індивідуальності народу», – писав Сергій Єфремов.

Давня українська література ХІ–ХVIII століття – початковий і найтриваліший період розвитку нашого письменства, його фундамент, на якому пізніше почне творитися нова українська література. Про це розповідають видання, представлені на виставці «Давня доба української літератури». Серед експонованих документів – визначні літературні пам’ятки: апокрифи і легенди, «Повість минулих літ», житія Бориса та Гліба, житія Феодосія Печерського, «Києво-Печерський патерик» та літописи.