У Науково-технічній бібліотеці Університету відкриють виставку «Наша історія в календарях»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

20 грудня 2022 року в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» буде відкрито виставку «Наша історія в календарях».

Звичний для нас календар може бути предметом колекціонування і способом відображення певних подій у їхній послідовності. Тож організатори спробують передати історію нашої країни через цей вид поліграфічної продукції.

Також в рамках відкриття виставки Тарас Гринчишин виступить із тематичним рефератом «Календар – вічне й мінливе» та розповість про природні підстави обчислення часу, співвідношення доби, місяця та року, основні календарні системи людства, коли запроваджено звичні нам календарі, який рік мав 445 днів, торкнеться низки інших цікавих питань.

Початок заходу о 16:00.