У Науково-технічній бібліотеці Університету відкриють виставку «Історія Левандівки на старих фотографіях»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на відкриття виставки «Історія Левандівки на старих фотографіях», яке відбудеться 28 березня 2023 року.

Автор фотопроєкту Софія Гдакович (Жеребецька) за активної допомоги Володимира Голода та Ігоря Ткачика спробують віднайти й відновити маловідомі та незнані факти з минулого Левандівки. Адже насправді Левандівка колись не була безликим передмістям Львова, тут відбувались цікаві події у суспільному, мистецькому та спортивному житті. Події Другої світової війни і повоєнних років розпорошили по світу корінних левандівчан, частково перервали зв’язок поколінь, але в сімейних альбомах багатьох мешканців знайшлось чимало цінних, а подекуди й унікальних фотографій з минулих часів.

Початок заходу о 17:00.

Виставка світлин триватиме до 28 квітня 2023 року.