У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудуться заходи П’ятих Львівських Фото Фестин

За матеріалами сайту «Фотографії Старого Львова»
Заставка форуму

Уже вп’яте в нашому місті відбудуться Львівські Фото Фестини. Цьогоріч вони триватимуть з 14 до 19 серпня включно.

Події Фестин за 6 днів пройдуть на семи локаціях. За цей час буде відкрито 6 виставок, відбудеться 10 лекцій, 3 кінопокази, презентації та майстер-класи.

Серед локацій Фестин – Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка». Тут відбудеться два заходи.

• 17 серпня
    • 14:00 – Показ та обговорення фільму «Сіль Землі» (режисер Вім Вендерс, 2014), модерує Ігор Гармаш.
    • 16:30 – Презентація анімації «Жага до життя», виконаної в техніці стоп-моушн (м. Бровари).
    • 17:00 – Показ фільму «Владика Андрей» з кіноплівки з приватної колекції Олександра Мандрика.
  • 18 серпня
    • 15:00 – Лекція Анастасії Баукової «Story behind photo: фотографія на службі у Харона».
    • 16:30 – Лекція Андрія Сови «Іван Боберський: життєвий шлях через призму світлин».
    • 18:00 – Фоторозповідь полковника Тараса Греня «Від перших днів війни і до сьогодні. Світлини гарячих днів».

Повна програма П’ятих Львівських Фото Фестин – на сайті «Фотографії Старого Львова».