У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудуться дві події фестивалю «Фото фестини 2021»

Львівський фотомузей
Заставка фестивалю

Вже втретє Львівський фотомузей збирає фотографічну спільноту на фестивальне свято. Львівський фотографічний фестиваль «Фото фестини 2021» в цьому році триватиме майже тиждень – з 16 до 21 серпня. Щодня заплановано проведення лекцій, презентацій книжок, майстер-класів, відкриття виставкових проєктів та інших цікавих подій.

У програмі заходів – дві події, що відбудуться 16 серпня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1):

• 12:00 – лекція «Фотоархів Степана Гайдучка як важливе джерело до вивчення листопадових боїв за Львів 1918 року»; лекцію читатиме доктор історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Сова.
  • 14:00 – лекція-спроба подати відоме (світло) й невідоме (тінь) фото Бережан 1865–1930 «Світло й тінь фотолітопису старих Бережан»; лекцію читатиме Микола Проців, заступник директора з наукової роботи Бережанського краєзнавчого музею.

Повна програма заходів – на сайті Львівського фотомузею.