У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться презентація книги про Моцарта-сина

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

16 листопада Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує у читальний зал (вул. Професорська, 1) на зустріч із музикознавицею, викладачкою-методисткою комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський музичний фаховий коледж імені Станіслава Людкевича» Роксоляною Гавалюк.

Пані Роксоляна як наукова редакторка видання презентуватиме книгу «Моцарт-син. Життя Франца Ксавера у подорожньому щоденнику і листах», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева».

Книга справді довгоочікувана, бо окрім кропіткої, творчої і якісної роботи самого видавництва, війна внесла свої жорсткі корективи в роботу друкарень Білої Церкви і Харкова. На зустрічі поговоримо про команду, яка долучилась до створення книги, про шлях кожної сторінки подорожнього щоденника Франца Ксавера Моцарта до видавництва, подивимося на Львів моцартівського часу й послухаємо музику Моцарта-сина та його талановитої учениці-львів’янки, народженої в будинку на площі Ринок.

Вхід вільний. Початок о 17:00.