У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться презентація книги Надії-Зоряни Гори «Відлуння»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує на презентацію книги Надії-Зоряни Гори «Відлуння».

Надія-Зоряна Гора – українська письменниця, авторка книг «Казки забутих предків», «Шлях відуна» та вчителька зарубіжної літератури у Львівській академічній гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».

Книга «Відлуння» є новою роботою письменниці, датована 2023 роком. Це детектив, у якому події далекого минулого тісно переплітаються із сьогоденням.

Подія відбудеться в читальному залі Науково-технічної бібліотеки (вул. Професорська, 1) 24 травня 2023 року. Початок о 18:00.

Докладніше про книгу – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.