У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться лекція Олексія Бурнаєва «Музика веж – 2»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

21 березня в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться продовження лекції відомого львівського кампаніста, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри фізики Львівського національного університету природокористування Олексія Бурнаєва, яку 7 березня перервала повітряна тривога.

Пан Олексій розповідав про звуки дзвонів, мелодії карильйонів, гру трубачів, а також інші, більш екзотичні акустичні ефекти, які, на відміну від самих годинникових веж, видимих лише зблизька, досягають вуха навколишніх мешканців поза межею видимості, вдома, через сон вночі.

Продовження лекції «Музика веж» розпочнеться о 17:00.

Вхід вільний.