У Науково-технічній бібліотеці Університету поговорять про «альтернативні техніки» фотографії

За матеріалами сайту «Фотографії Старого Львова»
Заставка до заходу

У вівторок, 18 жовтня 2022 року, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться розмова з Юрієм Ковальчиком про «альтернативні техніки» фотографії.

Зачинатель відродження так званих «альтернативних технік» в Україні, фотограф та ведучий Ютуб-каналу FF про фотографію Юрій Ковальчик розповість про причини та історію відродження цих технік у сучасному світі фотографії.

Буде показано фотографії, виконані в техніці емульсіографії. Автор докладно розповість про свою техніку друку та про цикли фотографій «Мої Карпати» і «Запах жінки».

Подія організована Українським фотографічним товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським фотомузеєм, Державним історико-культурним заповідником «Нагуєвичі» та Науково-технічною бібліотекою Львівської політехніки. Початок о 16:00.