У Науково-технічній бібліотеці Університету фахівці із США провели навчання з надання долікарської допомоги

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Фото з навчання

Працівники бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» стали учасниками навчання з надання долікарської допомоги, яке провели представники громадської організації Task Force Antal · Humanitarian Action (США, м. Нью-Йорк) та команда перекладачів.

Task Force Antal організовує допомогу Україні з дня повномасштабного вторгнення. Головною метою цього курсу було навчити пересічних громадян зупиняти масивні кровотечі й надавати першу допомогу, щоб зберегти життя постраждалого до приходу медичних працівників. Тож інструктори Джесіка та Нолан, які мають значний досвід у цьому напрямі, поділилися з політехніками цінними знаннями та навичками, що допоможуть врятувати життя людини.

Кожен учасник заходу отримав спеціальну аптечку цивільного зразка, щоб бути готовими надавати допомогу в разі потреби.

Такі навчання є важливим кроком у підготовці громадян до реагування на надзвичайні ситуації та вміння надавати необхідну допомогу. Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення такого важливого заходу!

Фоторепортаж – на сторінці Науково-технічної бібліотеки у соцмережі Фейсбук.