У нас росте талановита молодь: секція «Архітектура і дизайн» Малої академії Університету завершила навчаня

Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»
Герб Львівської політехніки

Успішно завершила навчальний рік секція «Архітектура і дизайн» при Малій академії науково-технічної творчості Львівської політехніки, яка працювала з листопада 2015 року до травня цього року.

«Малі академіки» прослухали лекції, в яких ознайомилися з мистецтвом у галузі архітектури і дизайну, спробували свої сили в малюнку, графіці (екслібрис і родові герби), живописі (колір), композиції тощо. Як підсумок – кожен із них готував свою наукову роботу, яку треба було захистити перед вимогливим журі.

Цього року журі відзначило реферати шістьох манівців, серед яких дві десятикласниці зі ЗСШ № 18 – Ольга Близнюк («Сади та парки міста Львова») і Богдана Волянюк («Сім чудес України»); дев’ятикласник Назар Гачкевич («Скульптурні вежі», СЗШ № 72) та восьмикласники Марта Живиляк («Найкращі замки світу», СЗШ № 62), Настя Середоха («Палаци міста Лева», СЗШ № 68), Юстина Дедик («Сім найкращих замків України», СДШ «Надія»).

– Працюючи зі школярами ще з 2000 року, щороку отримую велике задоволення, адже у нас росте талановита молодь, особливо львівська, – говорить багатолітній керівник секції Анатолій Міщенко.