У Міністерстві освіти і науки України представили результати виконання Темпус-проекту NEFESIE

Ірина Шутка, тижневик «Аудиторія»
Герб Львівської політехніки

Упродовж 23–25 вересня 2015 року проходила зустріч учасників проекту Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» із представниками моніторингової комісії національного офісу в Україні Еразмус+ та представниками Міністерства освіти і науки України в м. Києві.

В ході зустрічі було заслухано доповіді за такими напрямками роботи проекту:

• інноваційна та підприємницька діяльність IT-студентів;
  • створення Віртуального інноваційного середовища та його подальше використання;
  • побудова еко-системи ІТ-новаторів;
  • стандарт підготовки магістрів за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення» і «Програмне забезпечення систем»;
  • поширення інформації про проект: створення веб-сайту та ресурсів в соціальних мережах, що висвітлюють діяльність та результати кожного напрямку роботи.

Представники МОНУ відмітили високу якість проекту та актуальність теми роботи щодо розвитку критичної маси кваліфікованих викладачів ВНЗ в ІТ.