У молодіжному центрі Святого Івана Боско відбулися заходи в рамках проєкту «Дні Політехніки в школі»

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу «Дні Політехніки в школі»

Підтримуючи традицію профорієнтаційної співпраці Львівської політехніки не тільки зі школами, але й із закладами професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, з 14 до 18 грудня 2020 року в молодіжному центрі Святого Івана Боско Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації Університету реалізував проєкт «Дні Політехніки в школі».

Учні молодіжного центру мали нагоду відвідати відкриті лекції викладачів Львівської політехніки, а також прокачати свої софт скіли. Особливу цікавість викликали предмети, пов’язані з фаховою діяльністю випускників центру Святого Івана Боско. Це – проєктування в механічній інженерії, технології, а також – мистецтво. Учні брали активну участь у обговоренні наукових та технічних новинок, ділились своїми планами стосовно майбутньої фахової реалізації.