У МІОК відбулася зустріч з віце-президентом Міжнародної торгової палати в Україні Тарасом Демкурою

МІОК Львівської політехніки
зустріч із Тарасом Демкурою

Підготовка до відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців триває. 9 серпня 2017 року в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулася ділова зустріч із Тарасом Демкурою, віце-президентом Міжнародної торгової палати в Україні (Ukraine ICC).

Спілкування було цікавим і плідним. Узгодили можливості експонування в рамках Днів української діаспори у Львові частини колекції з Етно-галереї Тараса Демкури. Обговорили перспективу започаткування нових проектів. Коли сповідують спільні духовні цінності, то з’являється впевненість в тому, що будуть добрі для загальної справи результати.