У Міністерстві освіти і науки закликали на тиждень перевести на дистанційне навчання всі заклади освіти

Заставка до матеріалу

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до начальників обласних військових адміністрацій та керівників закладів освіти з проханням прийняти рішення щодо переведення всіх закладів освіти на дистанційний формат навчання:

«Шановні освітяни, учні, батьки, студенти!

Сьогодні ворог знову завдав нищівних ударів у частині регіонів та столиці.

Звертаюся до начальників ОВА та керівників закладів освіти! Наше завдання максимально убезпечити всіх учасників освітнього процесу.

Тому прошу прийняти рішення щодо навчання в дистанційному форматі до кінця поточного тижня (до 14.10.2022)».

У Національному університеті «Львівська політехніка» це питання розглянуть 11 жовтня 2022 року, після чого буде ухвалено відповідне рішення.