У межах заходу «Дні журналістики у Львівській політехніці» відбулися вебінари Степана Грицюка і Наталії Дзьомби

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-семінару

4 травня в межах профорієнтаційного заходу «Дні журналістики у Львівській політехніці» відбувся вебінар Степана Грицюка, начальника управління зв’язків з громадськістю Львівської міської ради, з абітурієнтами і студентами кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Згодом у рамках цього ж заходу мотиваційний вебінар «Від учнівського твору до журналістського тексту... Один крок?» абітурієнтам і студентам кафедри журналістики та засобів масової комунікації ІППО провела канд. наук із соц. комунікацій, доцентка кафедри ЖЗМК Наталія Дзьомба.

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару