У межах проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція про вдосконалені алгоритми машинного навчання

Організатори заходу
Фрагмент афіші лекції

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

14 лютого 2023 року в рамках проєкту відбудеться лекція «Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests». Спікер – Володимир Кулешов, доцент Техніон-Корнелльського інституту Джейкобса в Корнелльському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнелльського університету, Ph.D.

Лекція ознайомить слухачів із деякими вдосконаленими алгоритмами машинного навчання, які дають змогу досягти найсучаснішої продуктивності для багатьох прикладних задач.

Початок заходу о 17:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекції, потрібно зареєструватись на вебсторінці заходу.