У межах проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція про майбутнє бізнесу та мистецтво заробляти гроші

Організатори заходу
Заставка заходу

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

24 січня 2023 року в рамках проєкту відбудеться лекція «Future(S) of Business and the Art of Making Money». Спікер – К’єлл Андерс Нордстрем (Kjell A. Nordström), всесвітньо відомий шведський економіст, письменник та речник.

У цій лекції буде підсумовано мегатренди, що формують наш час, і висунуто деякі гіпотези щодо наслідків для внутрішнього та міжнародного бізнесу.

Початок заходу о 14:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекції, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.