У межах програми «Солідарні з Україною» українські студенти й аспіранти зможуть навчатися в Польщі

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до матеріалу

18 березня 2022 року відбувся семінар від KRD (Krajowa Reprezentacja Doktorantów) в онлайн-форматі щодо питання продовження навчання в докторантурі у Польщі.

Під час семінару було зазначено, що польське національне агенство з питань обміну NAWA запускає програму «Солідарні з Україною» (Solidarni z Ukrainą), у межах якої українські студенти й аспіранти зможуть навчатися в Польщі та працювати над дисертаціями з березня до вересня 2022 року, а також матимуть можливість отримання стипендії та додаткові курси польської мови.

Посилання на ресурси щодо навчання в аспірантурі у Польщі – на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у соцмережі Фейсбук.