У межах ХVІІ Міжнародної школи «Крок до України» відбувся дискусійний клуб «Три музи Ігоря Калинця»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка заходу

21 липня у межах ХVІІ Міжнародної школи україністики Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою «Крок до України», яка цьогоріч дистанційна, відбувся дискусійний клуб на тему «Три музи Ігоря Калинця».

Міоківець Назар Данчишин (поет, літературознавець, кандидат філологічних наук) ознайомив студентів Школи із життєписом Ігоря Калинця – видатного українського літератора, політв’язня, борця за Незалежність України. Наскрізною ниткою бесіди про творчість письменника стали три Калинцеві Музи: «Пробуджена» (це вірші, створені до ув’язнення в російському радянському концтаборі), «Невольнича» (вірші, написані за ґратами й на засланні) та «Громадянська» (період активності на громадсько-політичній ниві та водночас поетичної «мовчанки»).

Окрім того, учасники дискусійного клубу розглянули низку інших питань, зокрема історії України та української літератури, сьогочасної москво-української війни.

Попереду ще три зустрічі у форматі дискусійного клубу та понад тиждень інтенсивного вивчення української мови.

Отож, Школа триває. Кроки наших студентів стають дедалі певнішими та міцнішими. Працюємо.