У межах Днів журналістики у Львівській політехніці відбулися зустрічі з випускниками

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

2 червня 2022 року на кафедрі журналістики і засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти в межах Днів журналістики у Львівській політехніці відбулися зустрічі з мегапозитивними випускниками кафедри – контент-редакторкою і журналісткою розділу «Здоров’я-24» Аліною Оліховською та випусковим редактором радіо «Вголос» Вадимом Юрчаком.

Гості провели авторські вебінари про функціонування радіо в Україні та моніторинг і наповнення стрічки новин.

Модератором зустрічей була к. н. соц. ком., доцент кафедри ЖЗМК Божена Іваницька.

Щиро дякуємо нашим спікерам за цікаву розмову!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі