У Львові на вулиці Японській завершують реконструкцію скверу за проектом студентів Університету

За матеріалами порталу Zaxid.net
Герб Львівської політехніки

У Львові завершують реконструкцію скверу на вул. Японській неподалік Національного університету «Львівська політехніка», який у підсумку буде стилізований під японський сад. Проект реконструкції скверу розробили студенти Львівської політехніки.

У сквері вже встановили частину лавок, невдовзі мають привезти решту. Усі лавки та смітники виготовлені в одному стилі й пофарбовані в червоний колір. Найближчим часом ЛКП «Львівсвітло» має встановити у сквері сучасні вуличні ліхтарі, до середини листопада там планують висадити нові дерева. Під час ремонту у сквері змінили форму доріжок і замостили їх новою плиткою зі вставками з базальтової мозаїки.

Сквер на вул. Японській став другим у Львові, який реконструювали за проектом студентів Національного університету «Львівська політехніка». Торік за студентським проектом на вул. Богдана Хмельницького облаштували скейт-парк.