У Львові відновлюють безкоштовні заняття зі скандинавської ходьби із тренеркою з Політехніки

За матеріалами сайту Leopolis.news
Ілюстрація до матеріалу

Після літньої перерви у Львові відновлюють безкоштовні тренування зі скандинавської ходьби у Стрийському парку. Заняття відбуватимуться щовівторка з 16:00. Їх організовує Львівський обласний центр «Спорт для всіх».

Заняття проводитиме професійна тренерка Оксана Заліско – віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби з міжнародних зв’язків, призерка й переможниця міжнародних змагань, викладачка кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка». Для того, аби займатись скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці. «Спорт для всіх» на перших тренуваннях надаватиме їх тим, хто ще не має, але хоче спробувати.

Докладніше – на сайті Leopolis.news.