У Львові відкрили перший в Україні меморіал Небесної Сотні, його автори – випускники Університету

За матеріалами порталу «Твоє місто»
небесна сотня Львів

23 серпня 2019 року у Львові на пагорбах вулиці Кривоноса відкрили першу чергу Меморіалу Небесної Сотні. У заході взяли участь родичі загиблих героїв, представники міської та обласної влади, духовенство та охочі львів’яни. До урочистостей долучився також міський голова Кракова.

Меморіал Небесній Сотні у Львові став першим в Україні. Облаштовувати його почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року: перше місце посів авторський колектив, до якого ввійшли випускники Інституту архітектури Львівської політехніки Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак.

Згодом почнуть будувати пішохідний міст, який з’єднає Меморіал зі сквером «На Валах».

Меморіал Небесної Сотні Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак