У Львівській політехніці збільшилася вартість проживання в гуртожитках

Центр комунікацій Львівської політехніки
гуртожитки Львівська політехніки

Відповідно до наказу № 357-1-10 від 1 серпня 2022 року, у Львівській політехніці зросте розмір оплати проживання в гуртожитках.

У наказі зазначено, що з 1 серпня 2022 року, відповідно до видатків на утримання, вартості наданих послуг та умов проживання, визначені такі розміри оплати проживання в гуртожитках Національного університету «Львівська політехніка»:

• для студентів та аспірантів денної форми навчання (громадян України) проживання в гуртожитках №№ 3, 4, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19 становитиме 800 гривень з особи за місяць;
  • для тих, хто мешкає в гуртожитках №№ 1, 5, 7, 9, 18 ― 790 гривень з особи за місяць;
  • для студентів заочної форми навчання, абітурієнтів, слухачів ІННЦ ПКО ― 90 гривень з особи за добу.

Для співробітників Львівської політехніки та інших осіб ціна буде відповідною до затверджених розрахунків.

У Львівській політехніці оплата проживання в гуртожитках не зростала з 2018 року. З того часу ціни на комунальні послуги істотно зросли. Навіть це підвищення, що встановили тепер, не покриватиме видатків. Та ми керуємося законом, який передбачає, що вартість місяця проживання в гуртожитку не повинна перевищувати 40 відсотків від розмірів стипендії студентів, ― пояснив заступник головного бухгалтера Львівської політехніки Богдан Рабик.