У Львівській політехніці завершено внутрішній аудит системи управління якістю

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Фото з наради

В Національному університеті «Львівська політехніка» з 26 вересня до 11 жовтня 2022 року було проведено внутрішній аудит системи управління якістю (СУЯ), метою якого була перевірка відповідності СУЯ та її процесів вимогам внутрішніх нормативних документів Університету і ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015). Об’єктами аудиту були всі структурні підрозділи Львівської політехніки, на які поширюється СУЯ.

13 жовтня 2022 року відбулась заключна нарада групи аудиту за участю представника керівника Університету із якості проректора Олега Давидчака, керівника групи аудиту Алли Іванишин, членів групи аудиту, представників Центру забезпечення якості освіти, на якому було заслухано звіти груп аудиту.

За підсумками внутрішнього аудиту СУЯ буде сформовано зведений звіт про результати із визначенням можливостей для покращення процесів і системи управління якістю Львівської політехніки.

Фото з наради Фото з наради Фото з наради