У межах зборів Європейського інституту інновацій і технологій у галузі продуктів харчування (EIT Food) у Латвії керівник Наукового парку Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак зустрівся з Енді Зинганом, головою правління EIT Food, з яким обговорив низку перспективних напрямів співпраці. Зокрема, зовсім скоро у Львівській політехніці для стартаперів буде запропоновано комплексний курс із розвитку стартап-проєктів.
Варто зазначити, що цей курс вестиме особисто голова правління EIT Food Енді Зинган. Він відомий не лише як керівник, але й як засновник численних стартапів у різних галузях. Його досвід та знання у цій сфері стануть надзвичайно цінними для молодих підприємців.
Тож зустріч, що відбулася, може значно допомогти розвитку стартапів у сфері продовольства. Це ще один крок у напрямі побудови сильної та інноваційної стартап-спільноти.
Також нагадуємо, що Науковий парк Львівської політехніки став офіційним партнером EIT Food в Україні, тому запрошуємо до співпраці!
![Фото із зустрічі у Латвії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/27/para/gallery/tsus-3566164577208837865080515668834489391788123n.jpg?itok=lgdY1rQc)
![Фото із зустрічі у Латвії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/27/para/gallery/tsus-3568438087208836998413937222968632466115079n.jpg?itok=CE7rbYTN)
![Фото із зустрічі у Латвії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/27/para/gallery/tsus-3568112607208837431747225664425481942028457n.jpg?itok=GX5DweLE)