У Львівській політехніці вручили обласні премії найкращим студентам закладів вищої освіти Львова

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із церемонії нагородження

У Львівській політехніці відбулося урочисте нагородження найкращих студентів Львівщини, які брали участь у конкурсах на здобуття премій.

– Усі, хто сьогодні прийшов до Львівської політехніки на урочисте вручення премій, – найдостойніші студенти Львівщини. Ви обрали правильний шлях, почавши займатися науковою роботою. Навчаючись і досліджуючи, ви зможете досягти висот. Знайте, перед вами – довгий і непростий шлях, та ваші здобутки варті зусиль. Ідіть до мети впевнено і цілеспрямовано. Бажаю нових здобутків та успіхів, – привітав переможців ректор Львівської політехніки Юрій Бобало.

Загалом премії та почесні відзнаки отримали півтори сотні студентів із різних закладів вищої освіти Львова.

– Ми завжди готові допомогти молоді, яка прагне знань і працює над собою. Ви достойні цієї премії. Дивлячись на вас, я впевнений, що у нашої держави є майбутнє. Хочу, щоб свої таланти ви реалізували в Україні. Ставте перед собою амбітні цілі, йдіть до своєї мети – і ви її досягнете, – звернувся до переможців голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Премії присуджували за проєкти, дослідження, стартапи і статті, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки і суспільному прогресу.

Серед нагороджених – чимало студентів Львівської політехніки та коледжів, які входять до складу нашого університету.

Лауреатами премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради стали: Володимир Бідось, Сергій Кіндрат, Катерина Князєва, Анастасія Кудь, Олександра Марко, Юліан Сало, Антоніна Тарабінович. А також Артем Восковський, Мар’яна Гапій, Тарас Дмитрів, Надія Копійка, Анастасія Костів, Ірина Кряченко, Оксана Лесюк, Станіслав Липчей, Діана Мірзоєва, Павло Мукалов, Олесь Теглівець.

Премію імені В’ячеслава Чорновола отримали: Христина Шаховська, Катерина Ярмола, студентка Львівського техніко-економічного коледжу Університету Анастасія-Іванна Адамів, і Технічного коледжу Андріана Сумка. Також лауреатами цієї премії стали: Марія-Катерина Винарчик, Анна Головко, Сандра Горкавчук, Валентина Градова, Ольга Груб’як, Василь Дзвоник, Христина Каличук, Софія Колос, Вікторія Мацюпа, Олена Міщук, Віталіна Остап’юк, Марина Савчук, Катерина Терещенко, Тарас Устиянович, Христина Черкас, Ярина Яричевська, студенти Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Роман-Олег Мокрицький та Львівського коледжу «Інфокомунікації» Василь Панів.

Обласною іменною премією імені Героя України Бориса Возницького нагородили Марію Петрович, Юрія Чолавина, Марину Пелещак, Марту Бугиль і Катерину Лехнер.