У Львівській політехніці вперше стартує програма тьюторства для студентів-першокурсників

Центр тьюторства та менторства Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Центр тьюторства та менторства Львівської політехніки інформує, що в Університеті у рамках проєкту PROMENT вперше стартує програма тьюторства для студентів-першокурсників.

Програма тьюторства – це ініціатива, спрямована на допомогу студентам закладів вищої освіти. Компонент «тьюторство» об’єднує студентів старших курсів та першокурсників, щоб допомогти новачкам почувати себе впевненіше в університетському середовищі.

Цільовою аудиторією є студенти-першокурсники, які потребують підтримки в адаптації до нового освітнього середовища, розумінні академічних очікувань та управлінні навчанням.

Хто є у програмі тьюторства?

• Тьютор – це студент/студентка старших курсів університету, який/яка допомагає студентам та студенткам молодших курсів (тьюті) адаптуватись до режиму навчання в університеті та супроводжує їх у процесі навчання.
  • Тьюті – це студент першого/другого курсу, міжнародний або новоприбулий (внутрішньо переміщений), який потребує підтримки в адаптації до університетського середовища.

Тьюторська програма передбачає організаційну, інформаційну та психологічну підтримку, сприяння розвитку вміння вчитися, соціалізації та самостійності в новому освітньому середовищі. Для пришвидшення адаптації студентів та покращення їхнього навчального досвіду пропонують різноманітні форми роботи, включаючи індивідуальні консультації та групові заходи.

Студент першокурсник отримає можливості:

• соціальної інтеграції та особистісного зростання;
  • плавно влитися в університетське життя;
  • швидше адаптуватись до умов навчання;
  • опанувати важкі для сприйняття навчальні дисципліни;
  • дізнатися про типові помилки, яких можна уникнути на своєму студентському шляху;
  • покращити самоорганізованість завдяки зустрічам з Тьютором;
  • розширити коло ділових знайомств із допомогою Тьютора;
  • знайти мотивацію: ці відносини не тільки про реальну допомогу, а й про моральну підтримку.

Реєстрація триває до 30 вересня 2024 року.

Докладніше про проєкт