У Львівській політехніці відбувся VII Міжнародний конгрес зі сталого розвитку

Кафедра екології та збалансованого природокористування
Скріншот з онлайн-заходу

12–14 жовтня кафедра екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки провела VII Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», в якому прийняло участь науковці з різних міст України та світу. На пленарному засіданні були присутні перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Гречаник та голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

Було заслухано понад 30 цікавих доповідей, тематика яких є актуальна для галузі охорони довкілля.

Збірник матеріалів наукового зібрання можна знайти на офіційному сайті Конгресу.