9 листопада у Львівській політехніці відбувся Університетський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
З натхненним словом до учасників звернулася Голова наглядової ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика професор катедри української мови Ірина Фаріон.
У заході взяло участь 167 студентів усіх інститутів Львівської політехніки.
На першому етапі учасники конкурсу виконували тестові завдання з української мови у Віртуальному навчальному середовищі. Другий етап передбачав написання творчої роботи. Студенти продемонстрували не лише знання секретів української мови, а й небайдужу позицію щодо її розвою в Україні й у світі.
![Заставка до конкурсу імені Тараса Шевченка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/10/para/gallery/um-konkursshevchenka2021t.jpg?itok=dW6WhPnb)
![Заставка до конкурсу імені Петра Яцика](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/10/para/gallery/um-konkursyacika2021.jpg?itok=2KJJlnRQ)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/10/para/gallery/um-foto10.png?itok=DK-g-3Kc)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/10/para/gallery/um-foto2.png?itok=131_amyU)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/10/para/gallery/um-foto3.png?itok=D72du27c)