У Львівській політехніці відбувся Університетський етап міжнародних конкурсів з української мови

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

9 листопада у Львівській політехніці відбувся Університетський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

З натхненним словом до учасників звернулася Голова наглядової ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика професор катедри української мови Ірина Фаріон.

У заході взяло участь 167 студентів усіх інститутів Львівської політехніки.

На першому етапі учасники конкурсу виконували тестові завдання з української мови у Віртуальному навчальному середовищі. Другий етап передбачав написання творчої роботи. Студенти продемонстрували не лише знання секретів української мови, а й небайдужу позицію щодо її розвою в Україні й у світі.

Заставка до конкурсу імені Тараса Шевченка Заставка до конкурсу імені Петра Яцика Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу