У Львівській політехніці відбувся семінар «Підготовка проектних пропозицій та нові конкурси Горизонту 2020»

Галина Лазько
на семінарі «Підготовка проектних пропозицій та нові конкурси Горизонту 2020»

22 листопада 2017 року у Львівській політехніці відбувся семінар «Підготовка проектних пропозицій та нові конкурси Горизонту 2020».

Доповідачі –представники національної мережі НКП:

• Г. Лазько, НКП «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри», Національний університет «Львівська політехніка»;

• О. Заремба, НКП «Майбутні і нові технології» та «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства»,  Львівський національний університет імені Івана Франка;

• В. Андрущенко, НКП «Європейська Рада Досліджень», Державний фонд фундаментальних досліджень;

• А. Воронич, НКП «Безпечна, чиста та ефективна енергетика», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;

• Н. Ткачук,  НКП «Безпечні суспільства: захист свободи та безпеки Європи та її громадян», Національний університет «Києво – Могилянська академія»;

• Л. Криворучка, НКП «Безпечні суспільства: захист свободи та безпеки Європи та її громадян», Національний університет «Києво – Могилянська академія».

Учасники семінару отримали інформацію про нові конкурси шести тематичних напрямів програми «Горизонт 2020» відповідно до робочих програм на 2018 – 2020 рр.

Також учасники отримали поради з написання проектних пропозицій та мали змогу представити свої проектні ідеї.