У Львівській політехніці відбувся круглий стіл у рамках проєкту Baltics4UA

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото із круглого столу

3 листопада 2023 року в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» в рамках проєкту Baltics4UA (Supporting Ukraine through citizen engagement at Baltic Universities) відбувся круглий стіл на тему «Вектор цінностей, як основний напрямок впливу у залученні громадян до гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях». Захід був присвячений аналізу цінностей українців та їх вплив у залученні громадян до гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях.

У зустрічі взяли участь 20 учасників, серед них – представники наукової спільноти Львівської політехніки та студенти Університету. Ключовими спікерами заходу були Ольга Романенко, кандидат економічних наук, Державний торговельно-економічний університет, Петро Байковський, кандидат політичних наук, Український католицький університет, і Ріхард Бунка, голова Асоціації юристів Латвії.

Головними темами для обговорення були такі:

• компас цінностей країн світу;
  • трансформація цінностей в Україні в контексті європейської інтеграції;
  • проблеми інтеграції українців у ЄС.

За підсумками обговорення учасники сформували такі цінності українців, які допомагають бути дієвими у кризових ситуаціях, зокрема під час війни:

• релігійність;
  • відкритість;
  • волелюбність;
  • свобода і самоуправління;
  • любов та добросусідство;
  • мова.

З докладнішою інформацією про Baltics4UA можна ознайомитися на сайті проєкту.

Оголошення Фото із круглого столу Фото із круглого столу Фото із круглого столу Фото із круглого столу Фото із круглого столу Фото із круглого столу