У Львівській політехніці відбулися лекції доктора філософії Джошуа Дюкло (США)

Кафедра філософії Львівської політехніки
Фото з лекції

9–15 березня 2023 року на запрошення кафедри філософії Львівську політехніку відвідав доктор філософії Джошуа Дюкло (Школа святого Павла та Бостонський університет, США), щоб реалізувати програму «Гостьовий лектор», яка діє в нашому університеті.

Лекційні теми стосувалися практичної філософії, зокрема таких прикладних проблем як збереження дикої природи, моральних аспектів змін клімату, свободи слова та її меж, надійності та відносності знань.

Усі слухачі мали можливість ознайомитися з американським підходом до «творення» філософії, з актуальними для американських філософів проблемами, способів викладання філософії, а також поспілкуватися з американським філософом і поставити йому запитання. Дискусії були змістовними та цікавими.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції