У Львівській політехніці відбулася Зимова школа «Big Data and EU Data Protection»

Кафедра автоматизованих систем управління Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

У Львівській політехніці завершилась робота Зимової школи «Big Data and EU Data Protection», організована в межах міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ імені Жана Моне «Захист персональних даних в ЄС» (№ 611692-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Під час зимових канікул близько 50 студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій мали можливість почути виступи професіоналів із захисту персональних даних, Big Data, Data Science, машинного навчання, баз та сховищ даних.

Фахівці провідних ІТ-компаній – Олена Винокурова та Дмитро Пелешко (Geoguard), Мар’ян Федів (EPAM Systems), Віталій Мірошниченко та Павло Харчишин (GlobalLogic), Володимир Войтишин (Eleks) – розповіли про особливості роботи з персональними даними в реальних проєктах, занурили студентів у свої напрями роботи, поділились досвідом та цікавими кейсами. Цікаві й інтерактивні воркшопи цілковито захоплювали учасників, надаючи їм можливість у режимі реального часу розв’язувати задачі обробки й аналізу даних, оцінювати ризики та попереджати витоки даних.

Надзвичайно корисним і цікавим для студентів став виступ гості з Лондона – доктора Беріл Джонс з Кінгстонського університету, яка не лише поглибила знання студентів із захисту баз даних, продемонструвала власну методику викладання, але й створила чудову можливість для вдосконалення знання студентами англійської мови.

Після інтенсивного тижня онлайн-занять студенти впродовж тижня проводили дослідницьку роботу за напрямом, який найбільше зацікавив їх серед висвітлених доповідачами тематик, вивчали європейський досвід із захисту персональних даних, особливості імплементації GDPR у різних європейських країнах.

Презентація результатів дослідницької роботи студентів відбулась 22 лютого. Надзвичайно цікаві та творчі роботи студентів, яскраві доповіді й занурення у предметну область продемонстрували глибоку зацікавленість слухачів у тематиці зимової школи, небайдужість до проблеми захисту персональних даних, особливо в ІТ-сфері.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу