У Львівській політехніці відбулась підсумкова конференція за проєктом Jean Monnet EXTECH

Ігор Олексів, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Скріншот з онлайн-конференції

В Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась підсумкова конференція за проєктом Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities / EXTECH.

У межах конференції було обговорено широке коло питань із трансферу інновацій, а саме: формування регіональних бізнес-інкубаторів, залучення стейкхолдерів до трансферу університетських стартапів та формування краудфандінгових майданчиків, а також результати реалізації проєкту EXTECH.

Конференцію організували автори EXTECH – керівник проєкту, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Ігор Олексів, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Назар Подольчак та старший викладач кафедри АФМ Олег Дума. У заході взяли учать більше тридцяти учасників.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції