У Львівській політехніці відбулась Міжнародна конференція «Інформаційні технології у сфері захисту довкілля»

Кафедра інформаційних систем і технологій Львівської політехніки
Фото з конференції

16–17 травня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології у сфері захисту довкілля», яка була організована кафедрою інформаційних систем і технологій Інституту просторового планування і перспективних технологій у рамках реалізації проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне модуль «Екологічний моніторинг з новими інформаційними технологіями: Європейський досвід» (№ 101126436 – EcoMonIT – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).

Відкрив наукове зібрання координатор проєкту EcoMonIT, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Андрій Лагун. Вітальне слово виголосили:

• проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка», д.т.н., професор Іван Демидов;
  • директор Інституту просторового планування та перспективних технологій Йосиф Хром’як;
  • в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Оксана Війтик.

Із доповідями на конференції виступили:

• Василь Гнатишин – професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук Роуанського університету (США);
  • Андрій Переймибіда – директор Центру розвитку талантів у SoftServe;
  • Ігор Кузьмак – директор енергетичної компанії ЕЕА;
  • представники Природного заповідника «Розточчя»: Ігор Скольський, в.о. директора, член правління «Лісові ініціативи і суспільство ForestCom», та c.н.c. Юрій Струс;
  • Ганна Олексюк – заступниця директора Інституту просторового планування та перспективних технологій Львівської політехніки;
  • Світлана Тітова – доцентка кафедри геодезії та картографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Петро Жук – с.н.с. Державної установи «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України»;
  • Микола Габрель – професор, завідувач кафедри архітектурного проектування Інституту архітектури та дизайну;

та інші.

Розглянуто актуальні питання екологічного моніторингу, захисту довкілля та використання цифрових технологій для екологічних досліджень, що сприятиме розширенню співпраці між запрошеними учасниками та співорганізаторами конференції.

Проведення заходу уможливили злагоджена робота організаційного комітету у складі Ірини Ангелко, Мар'яни Сенети, Мар'яни Баран і тісна взаємодія між співорганізаторами.