У Львівській політехніці в межах проєкту Jean Monnet відбувся тренінговий курс для представників місцевих органів влади та публічного управління

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
EXTECH Project Presentation

В Національному університеті «Львівська політехніка» з 15 по 23 лютого 2022 року відбувся тренінговий курс для представників місцевих органів влади та публічного управління “European Experience in Technology Transfer for Local Government”. Курс відбувався в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE "European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities"/ EXTECH.

В межах курсу було обговорено широке коло питань із трансферу інновацій, а саме: розробка успішних стартапів, фінансування університетських стартапів в Європейських країнах та Україні, формування регіональних бізнес-інкубаторів, залучення стейкхолдерів до трансферу університетських стартапів та формування краудфандінгових майданчиків.

Курс реалізовували автори проєкту EXTECH, а саме: керівник проєкту професор кафедри ММП Ігор Олексів, завідувач кафедри АФМ Назар Подольчак та старший викладач кафедри АФМ Олег Дума. До викладання були також залучені іноземні експерти з трансферу технологій: асоційований професор Goldsmith University of London та Bertrand Tortellier, проєктний інженер в Alpine Social Innovation Strategy.

В курсі взяли участь більше двадцяти учасників. За результати участі в курсі були видані сертифікати.