У Львівській політехніці триває збір коштів та потрібних речей для дітей на День святого Миколая

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

23 листопада Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки розпочали збір коштів та потрібних речей для дітей на День святого Миколая.

Станом на сьогодні зібрано 8 893,81 гривень, і це є великим кроком до здійснення мрії багатьох діток, однак ще не пізно долучитись!

Неабияк потрібна й нефінансова допомога, адже можна закупити і принести речі з цього списку. Пункт приймання незмінний – авдиторія 235 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка».

Крім того, волонтер Мар’ян Боднар уже давно допомагає 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила в м. Гірське Попаснянського району Луганської області. Надсилаючи їм подарунки та листи з подякою, він усебічно підтримує наших бійців, тому закликає до цього і нас. За бажанням можна написати лист, принести якісь подарунки, чи долучитись фінансово до 8 грудня.