У Львівській політехніці студенти плетуть маскувальні сітки для нашої армії

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Політехніки плетуть маскувальні сітки

У Політехніці Студентський волонтерський штаб щодня збільшується новими охочими допомогти нашим воїнам маскувальними сітками.

Як розповіла голова Профкому студентів та аспірантів Львівської політехніки Настя Вакарчук, вони почали роботу по плетінню сіток зі студентами, які залишились у Львові.

«За ці два дні ми створили вже п’ять осередків, окрім основного на території Студмістечка, які складаються із всіх небайдужих громадян. Найбільша необхідність у комплектуючих – це сітки та тканина. Всі деталі на нашому каналі або за телефоном координаторів», – відзначила Настя Вакарчук.

Комунікація з усіма, хто хоче допомогти, відбувається через чат в Телеграм.

Або можна зателефонувати напряму до Насті Вакарчук 0956730676 або Сергія Мельникова 0631934994

За умов безпеки роботи з плетіння сіток відбуваються щодня з 9:00 до 18:00.