У Львівській політехніці розпочала роботу еколого-погодна станція Парк Лейн

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Скріншот із сайту

На території Національного університету «Львівська політехніка» розпочала роботу еколого-погодна станція Парк Лейн (структура Eco-City).

Станція провадить збір таких параметрів:

• Пил 2.5 мкм [мкг/м³];
  • Пил 10 мкм [мкг/м³];
  • Температура [°C];
  • Вологість [%];
  • Атмосферний тиск [мм.рт.ст.];
  • Радіаційний фон (гамма) [мкР/год];
  • Аміак NH₃ [мкг/м³];
  • Монооксид вуглецю CO [мкг/м³];
  • Діоксид азоту NO₂ [мкг/м³];
  • оцінка якості вітрового потоку з транспортної розв’язки;
  • сенсор-коллектори: RadKit, SDS011, BMP280, AHTX0, MICS-6814.

Інтервал передавання показів через метеомережу Львівської політехніки та оновлення серверами Eco-City – 62 секунди.

Після натискання на текстову інформацію параметра розгортається історія останніх записів як почасовий графік. Числові дані для цієї операції надає кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, беручи їх із бази Eco-City за запитом.

Точка монтажу станції:

49.83532, 24.008775, Львів, Галицький район, вул. Митрополита Андрея, 28а, корпус № 5 Національного університету «Львівська політехніка», VI поверх, північний борт, кронштейнове півметрове винесення.

Переглянути дані від станції Парк Лейн