У Львівській політехніці побувала з візитом докторка Памела Пасетто з університету Ле Ману (Франція)

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото з лекції

В Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки побувала з візитом докторка Памели Пасетто з університету Ле Ману (Франція). Під час лекції гостя розповіла про сучасний стан досліджень у хімії полімерів в Інституті молекул і матеріалів Ле Ману (Institut des Molécules et Matériaux du Mans).

У доповіді Памели Пасетто прозвучали результати фундаментальних і прикладних робіт у таких напрямах:

• отримання функціональних олігомерів з натурального каучуку;
  • розробка методів переробки відпрацьованих шин відповідно до принципів зеленої хімії;
  • дослідження структури природного барвника «маренін», що виробляється синіми водоростями, його природа та властивості.

Візит відбувся у рамках спільного українсько-французького науково-дослідного проєкту під егідою Міністерства освіти і науки України «Синтез магніточутливих модифікованих дисперсій гідрогелів з частинками типу ядро-оболонка як носіїв для біомедичних застосувань» (М/73-2019, М/63-2020), який виконувався у 2019–2020 роках.

Фото з лекції Фото з лекції