У Львівській політехніці оголошено канікули з 28 лютого до 12 березня 2022 року

Адміністрація Львівської політехніки
Інтер'єр головного корпусу Львівської політехніки

Наказом ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 102-1-10 від 25 лютого 2022 року «Про оголошення канікул для здобувачів вищої освіти» у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану відповідно до Указу Президента України № 64/2022 та з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України скасовано п. 1 наказу ректора № 93-1-10 від 23 лютого 2022 року «Про продовження онлайн навчання та перехід до змішаного навчання». Решта пунктів зазначеного наказу залишаються чинними.

Для здобувачів вищої освіти Львівської політехніки оголошено канікули з 28 лютого до 12 березня 2022 року.

Директори навчально-наукових інститутів та Інституту дистанційного навчання мають до 28 лютого 2022 року організувати проведення для здобувачів вищої освіти інструктажів з техніки безпеки в дистанційній формі, використовуючи відповідні рекомендації, розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України.