У Політехніці діятиме Італійський центр: Університет приймав представників Торгово-промислової палати Італії в Україні

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
учасники зустрічі

Про це говорили представники Торгово-промислової палати Італії в Україні під час зустрічі з ректором університету Юрієм Бобалом та очільницею Центру міжнародної освіти Наталією Гоц.

Уже є перші напрацювання спільного освітнього проєкту. Метою діяльності Центру буде розвиток та обмін у культурній та освітній царинах. За словами Наталії Гоц, Львівська політехніка вже почала співпрацювати з італійськими університетами та підприємствами. Одним із вагомих кроків діяльності буде лінгвістична підготовка наших та італійських студентів – вивчення італійської та, відповідно, української мови. Отож, до роботи Центру залучатимуть філологів-практиків обох країн. Наступний крок – програми навчання за подвійними дипломами студентів Політехніки та різних італійських університетів.

Проєкт Італійського центру нещодавно представили на одному зі заходів у м. Таранто, за участі українського посольства у Римі, де була присутня Наталія Гоц.

учасники зустрічі учасники зустрічі учасники зустрічі учасники зустрічі учасники зустрічі учасники зустрічі