У Львівській політехніці абітурієнти найбільше хочуть стати економістами, юристами та айтішниками

За матеріалами ЗІК
Герб Львівської політехніки

У львівських вищих навчальних закладах абітурієнти найчастіше подають заяви на інформаційні технології, міжнародні відносини та юрфак.

Про це 15 липня 2016 року під час прес-конференції щодо вступної кампанії повідомили представники приймальних комісій Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» та Національного лісотехнічного університету України.

Зокрема, відповідальний секретар приймальної комісії Львівської політехніки Роман Шуляр зазначив, що в Університеті тенденції не змінюються: «Все, як і в попередні роки, – економічна галузь, право, соціальні та гуманітарні науки, міжнародні відносини, архітектура, комп’ютерні спеціальності».

За словами Романа Шуляра, цьогоріч перелік спеціальностей змінився, серед нових – науки про землю. «Ніхто про неї не знає, але насправді це частина науки від геодезії», – пояснив він.