У Львівській міській раді відбулася презентація курсових проєктів магістрантів кафедри містобудування

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

У рамках співпраці з управлінням екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради в управлінні відбулася презентація та обговорення курсових проєктів, які виконано у межах предмету «Урбаністична конфліктологія та партисипація» кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну. Студенти-магістри груп АРМБ-11 та АРМ-14 оприлюднили свої концепції благоустрою територій скверів міста Львова.

Детально та вдало було розкрито концепцію благоустрою території скверу по вул. Різбярській, враховано різні потреби учасників довколишнього середовища. Також презентовано проєкти благоустрою частини парку з водоймою між вул. Лінкольна – Липинського та скверу по вул. Ю. Руфа. Багато цікавих ідей та креативні пропозиції студентів спричинили жваве обговорення та дискусію.

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт