У Львівській академічній гімназії при Університеті відзначили День відродження

Академічна гімназія Львівської політехніки
Фото із заходу

Вже майже 30 років у Львівській академічній гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» існує традиція: 6 травня – в День святого Юрія – відзначати День відродження своєї Альма-матер. День гімназії – улюблене свято всіх: учнів, вчителів, батьків, гостей закладу.

Але найбільш хвилюючим і радісним цей день є для гімназистів- першокласників. Вони склали присягу гімназиста: «Бути вірними Богові та Україні. Свято шанувати і з честю продовжувати традиції Української академічної гімназії...». Першокласники влилися у гімназійну спільноту, з чим їх теплими словами привітали директор гімназії Леся Юхман разом з адміністрацією та їхні наставники-виховники.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу